مزایای اخذ گواهینامه ایزو


اخذ گواهینامه ایزو دارای مزایای زیادی برای سازمان ها ست. اخذ ایزو ورود به بازارهای جهانی را راحت تر کرده و مشتریان داخلی بیشتر خواهد کرد. از طرفی رعایت الزامات ایزو منجر به کارایی بهتر در سیستم های مدیریت ، ارتباط با مشتری و .. در سازمان شده و خود به خود راندمان را بهبود می بخشد.

چرا نیازمند اخذ گواهینامه ایزو هستید؟

1.     به این دلیل که مشتریان شما آن را تقاضا خواهند کرد.

2.     به این دلیل که شما نیاز به حفظ بازار رقابتی خود دارید و بیش از 50٪ از رقبای شما دارنده گواهینامه های ایزو هستند.

3.     برای ایجاد کسب و کار جدید، بدست آوردن مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی داشتن گواهینامه های ایزو بسیار کمک کننده خواهد بود/

4.     به این دلیل که میخواهید با بسیاری از بزرگترین شرکت ها، بوئینگ ها و یا ارگانهای دولتی همکاری داشته باشید.

5.     به این دلیل که می خواهید پیشرفت های کسب و کار را در سازمان خود هدایت کنید و بتوانید فرایندهای خود را مستند سازی کرده تا در زمان اجرای پروژه های خود و یا تولید محصولات بصورت کاملا اصولی فعالیت داشته باشید.

اخذ گواهینامه ایزو برای شما و سازمان شما چه مزایایی خواهد داشت؟

تمامی شرکتها با اخذ گواهینامه ایزو، زمان، پول، دانش فنی و منابع داخلی خود را حفظ کرده و درصدد ارتقای آنها برمی آیند.

شرکت هایی که به تنهایی و بدون تخصص و بدون دریافت گواهینامه بین المللی ایزو فعالیت می کنند، اغلب هزینه های بسیار بیشتری را صرف کرده و در نتیجه وقت بیشتری اتلاف میگردد.

بدون اخذ گواهینامه ایزو کارکنان داخلی شرکتها و سازمانها ساعت های زیادی را صرف پردازش کارهای غیر ضروری کرده و به نتیجه دلخواه هم دست نمیابند.

با دریافت گواهینامه ایزو راهنمایی هایی موثر در جهت ارتقای برنامه ها و فرآیندهای شرکت در اختیار سیستم قرار میگیرد و متقابلا بدون تجربه رسیدن به جزئی ترین برنامه ها با مشکل همراه است و به دشواری بدست می آیند.